مجتمع های مسکونی  فاز ۱۱ که بعضا توسط شرکتهای خارجی بصورت استاندارد ، ایمن و ضد زلزله ساخته شده‌اند مورد استقبال بیشتری قرار گرفته و بدلیل داشتن آب و هوای کوهستانی امکان رشد بیشتر را دارد.
با خرید زمین به قیمت بسیار مناسب قیمت تمام شده واحدها پایین آمده و باانعطاف جزئی در قیمتهای فروش ، آپارتمانها در مدت زمان کمی به فروش خواهد رسید.
زمین دارای سند ششدانگ دفترچه ای میباشد

معرفی شرکت مهندسی رایان سازه

بدون تردید زمانی که تصمیم به ساخت ساختمان میگیرید و یا وقتی که محل سکونت یا دفتر کارتان مشکلی پیدا میکند به این فکر میکنید که برای احداث ساختمان و یا رفع نقص و تعمیرات ساختمان منزل و محل کار به چه کسی یا په شرکتی مراجعه کنید. متأسفانه در کشور ما بدقولی و بی تعهدی اکثریت آدمایی که کار فنی انجام میدهند ( تعمیرکار لوازم خانگی ، سازندگان کابینت ، تکنسینهای تأسیسات ، پیمانکاران مختلف ساختانی و ......) باعث بدنامی کلی این گروه زحمتکش شده است.
ما با علم به این موارد و درک روحیات مردم بهنگام بروز مشکل و با تجربه بیست ساله در استفاده از اکیپهای مختلف ساختمانی متعهد به انجام با کیفیت کارهای مشتریان در مناسبترین و منطقی ترین زمان ممکن هستیم.
مهندسین شرکت رایان سازه طی دو دهه فعالیت با طراحی و اجرای دهها پروزه ساختمان سازی از صفر تا صد و نیز اجرای چندین کار بازسازی ، تعمیرات کلی ساختمان ، محوطه سازی ، فضای سبز و طراحی کاشت توانسته اند ضمن تقویت ، زیباسازی و رفع نواقص ساختمانها سهم قابل ملاحظه ای از بازار مربوطه را در اختیار بگیرند.
شرکت مهندسی رایان سازه با در اختیار داشتن دو دفتر کار در تهران و شهر قدس (قلعه حسن خان) آماده عقد قرارداد و انجام کارهای موردنظر کارفرمایان و مشتریان گرامی در شهرهای تهران ، کرج ، وردآورد و شهر قدس می باشد.
برای هر گونه خدمات ساخت و ساز با ما تماس بگیرید:
تلفن، واتساپ و تلگرام: مهندس فیروز زاهد 09121275052