درباره ما

بازدید: 2037

مسیری که پیش روی ماست، هر روز با سرعت بیشتری طی می شود. ابزارهای زمانه، در هر دهه به اندازه کل قرن نوزدهم، رشد می کند. ما در نقطه ای تاریخ تمدن بسر می بریم که قبلا فقط در رویاهای انسانهایی با تخیل قدرتمند می توانست دیده شود و امروز ما آن رویاها را زندکی می کنیم.

سالها کار و فعالیت در بخش های مختلف ایجاد کسب و کار، از ایده پردازی، تا شروع فعالیت و همراهی با فراز و فرودهای آن، این توانائی و اعتماد ره به ما بخشیده است که کاری بزرگ می توانیم و باید انجام دهیم.

توتو یک فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس است. سیستم عملیاتی آن غیر متمرکز و فعالیت در آن مستقل و با کمترین رقابت خواهد بود. رقابت فروشنده ها در ارائه سرویس بهتر و با کیفیت تر و همت تیم توتو در برقراری یک زیرساخت پایدار و مطمئن برای فروشنده ها و خریداران است.

فار اول پروژه به صورت محدود و برای بررسی و تحلیل برخی روشهای فعالیت به مدت سه تا 6 ماه خواهد بود. در این مدت، هر زمان به مدل نهایی رسیدیم، شروع به ساخت پلن اصلی خواهیم کرد و کلیه فعالیتها و اعضا به پلت فرم اصلی نقل مکان خواهند کرد. 

شما اگر مایل هستید در این سیستم فروشگاهی، فروشنده شوید، اگر می خواهید جزو اولین ها و پیشگام حضور در این روش فروش شوید، خوش آمدید. با ما تماس بگیرید تا گفتگو کنیم.

مدیریت این استارتآپ با پرویز زاهد هست. بیوگرافی بنده را در این جا بخونید. برای تماس با من در واتساپ پیام بگذراید.

در حال ایجاد توتو استارتآپ استودیو هستیم برای توسعه و تسهیل استارتآپ های جدید.

بازخوردها
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)