مشاوره توسعه کسب و‌ کار

بازدید: 316

«نتایج درست، حاصل تصمیم‌های درست، در زمان درست است»
اینک زمان درستی برای تصمیم گیری است، در کنار شما هستیم برای گرفتن تصمیم های درست.

کجای کسب و کارتان هستید؟ آماده شروع؟

برای شروع مهم تصمیم و اراده شماست. یک ایده جذاب یا رفع یک نیاز از مردم.‌ فرقی نمی کند در هر صورت باید وارد مسیر شوید و راه خود را طی کنید. می خواهید امکان موفقیت خود را بالا ببرید؟ می خواهید هزینه های خود را کاهش دهید؟ می خواهید در زمان صرفه جوئی کنید؟

پاسخ همه این سوال ها این دو کلمه است: مشورت بگیرید!

پاسخ ساده به نظر میاد ولی از چه کسی؟ از کسی که راهی را نرفته می توان راهنمایی مسیر گرفت؟ کسی که دانش، مهارت و تجربه انجام کاری را ندارد می تواند راهگشای یک نوپا را داشته باشد؟ هرگز

ما در زمینه هایی که راهی را رفته باشیم و در کارهایی که مهارت داشته باشیم، در کنار شما هستیم. برای همین قبل از عقد قرارداد باید مطمئن باشیم که می توانیم مفید باشیم. باید برای ما روشن باشد که بودن ما، اثر مثبت روی کسب و کار شما و رشد آن دارد. پس با تکمیل فرم درخواست پروپوزال به ما کمک کنید تا خودمان را در ارتباط کاری با شما ارزیابی کنیم اگر توانستیم قدمی برداریم آنگاه با تمام امکانات و توانمان در کنار شما خواهیم بود.

هر کسب و کاری موقعیت خاص خودش را دارد . مشکلات و مسائل خود را دارد و البته راه کار های مخصوص به خود. نکته مهم شناسائی مسائل و یافتن راهکارهای حل مسئله است. دستور العمل واحدی وجود ندارد. هر کسب و کار، راه کار های خودش را دارد.

کجای کسب و کارتان هستید؟ نیاز به توسعه دارید؟

توسعه کسب و کار شامل ارتقاء تمام ارگانهای یک کسب و کار است. تشخیص درست راه و روش توسعه، کلید موفقیت در ادامه راه بیزنس شماست. تیم دنابیز در کنار شماست تا گام‌های توسعه را حساب شده و اصولی بردارید.

اگر فروش شما خوب است ولی درامدتان مطلوب نیست. اگر حجم کار اجرائی و نیروی انسانی با میزان سود شرکت متناسب نیست. اگر از ریتم رشد شرکت راضی نیستید. اگر فروش خوبی دارید و کسب و کارتان می چرخد ولی اسم و رسمی در بازار ندارید. شاید ما بتوانیم کمک حال شما باشیم تا تکانی به سازمان شما بدهیم. انرژی وارد سیستم شما بکنیم و نرخ رشد را بهتر کنیم. شاخص های رشد را در آیتم های کم تر توسعه یافته بررسی کنیم و آنها را بهبود بدهیم. سازمان باید در همه ابعاد رشد کند. از نام تجاری تا نیروی انسانی. از حجم بازار تا میزان سود خالص سهامداران.

توتوسافت چطور خدمات مشاوره ارائه می کند؟

اگر شما کسب و کارتان را راه اندازی نکرده اید، ما در گام نخست مختصری از اهداف و برنامه های شما را دریافت می‌کنیم، بعد از بررسی این موارد و در صورت داشتن امکان و صلاحیت فعالیت در حوزه مورد نظر، پیشنهادهایمان را تقدیم شما می کنیم. بررسی درخواست شما بیشتر از 48 ساعت طول نمی کشد.

اگر کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده اید و به دنبال رشد وگسترش آن هستید، با ارسال اطلاعات مختصری از برنامه های آتی و نیازهای خود به ما، در  کمتر از 72 ساعت است پیشنهادهای ما را دریافت خواهید کرد.

چرا و در چه مواردی از ارائه خدمات مشاوره و سایر خدمات معذوریم؟

- صلاحیت موضوعی

شناخت و همچنین علاقه ما به برخی فعالیت‌ها بسیار اندک است. امکان همکاری با شرکتها و افرادی که موضوع فعالیت آنها برای ما جذاب نیست، نتایج خوبی به بار نخواهد آورد. پس ما را از خدمت معاف کنید. مثلا همکاری با موضوع تجارت مدل نتورک، خرید و فروش لوازم بدنسازی و مواردی از این دست.

- صلاحیت حقوقی

کسب و کار باید در حوزه قانونی تعریف شده باشد و مجوز لازم کسب شده باشد. مثلا سایت های شرط بندی یا خرید و فروش دخانیات. ما سعی می کنیم به کسب و کارهای قانونمند خدمت کنیم. با این کار راضی تریم!

- تضاد منافع

طبیعی است که به کسانی که در موضوع طراحی سایت یا دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنند، یا با برخی از مشتریان ما اشتراک بازار دارند، نتوانیم سرویس دهی کنیم.

به منظور ارسال پیام، کلیک کنید

تماس در واتساپ: 09120245731

بازخوردها