راهنمای خرید بسته تره بار

دبیر سایت شنبه 15 خرداد 1400 - 08:02
راهنمای خرید بسته تره بار
هدف از طراحی بسته های تره بار، کاهش زمان و هزینه های شما برای خرید محصولات موردنیاز روزمره آشپزخانه است. سیب زمینی، پیاز، گوجه فرنگی و چند محصول اصلی از گروه تره بار، رکن مهم برای تهیه هر غذائی محسوب می شوند.

ما خرید بسته ای محصولات مورد نیاز خانواده را برای شما توصیه می کنیم. مهم نیست خانواده کوچک سه نفره هستید یا خانواده ای پر جمعیت. ما برای ساده کردن کار چند روش پیش بینی کرده ایم:

- بسته های از پیش مشخص شده
- بسته های اختصاصی با انتخاب خودتان

بسته های اماده از قبل براساس تخمین حدود مصرف و براساس سلیقه عام اماده شده اند. اگر نوع و حجم محصولات در بسته نیاز شما را برآورده می کند، دیگه نیازی به انتخاب تک تک محصولات نیست. بسته را سفارش دهید و در روز مشخص تحویل بگیرید.

در صورت خرید ماهانه هزینه ارسال رایگان خواهد بود. برای خرید ماهانه بایستی هنگام سفارش گزینه ماهانه را انتخاب کنید که در نهایت 4 هفته و 4 بسته تره بار تقدیم حضور خواهد شد.

طراحی بسته دلخواه تره بار:

شما برای یک بار هر محصولی که دوست دارید و در هر تعداد که مایل هستید، انتخاب کنید و آ نرا برای یک نوبت سفارش دهید، در صورت تمایل آن بسته برای شما در هر هفته تکرار می شود.
در این نوع سفارش، دقیقا بسته مورد نظر براساس سلیقه و نیاز شما تهیه و ارسال خواهد شد.

مزایای خرید بسته تره بار:

برای اینکه انواع محصولات مورد نیاز آشپزخانه از جنس تره بار، دونه دونه تموم نشه و یک روز سیب زمینی نداشته باشید و فردای آن، پیاز موجود نباشد، با خرید یکجا، همه مواد با هم تهیه و با هم به اتمام می رسد. در صورتی که محصولی را بیشتر یا کمتر از بسته مصرف کردید می توانیم در هفته های بعدی بسته شما را سفارشی کرده و براساس نیاز شما آن را بسته بندی کرده و ارسال کنیم.

ویژگی خرید بسته تره بار:

در صورت نیاز به هر محصول دیگر خارج از بسته مورد نظر، می توانید تا 24 ساعت مانده به ارسال محصول، تلفنی یا اینترنتی هر محصول دیگری را خریداری نموده و همراه بسته تقدیم شما می شود.
با خرید ماهانه بسته تره بار، نوسان قیمت شامل شما نمی شود در صورت افزایش قیمت محصول، قیمت بسته تغییر نمی کند. 

خرید تره بار برای سایر اعضا خانواده:

اگر شما همراه خانواده نیستید، دوست دارید والدین یا دوستی را حمایت کنید و او را از رفتن و خرید و حمل تره بار خلاص کنید، توتو در خدمت شماست. انتخاب و خرید از شما و ارسال و ارائه تصویر تحویل کالا از ما. برای کسانی که خارج از ایران هستند و مایلند برای اعضاء خانواده در ایران خرید کنند، خدمتی مضاعف داریم.

اگر شما علاوه بر بسته ارائه شده، محصول خاص دیگری نیاز دارید که حتی در فروشگاه ما موجود نیست، مثلا نیاز دارید که علاوه بر بسته تره بار، مثلا یک بسته خرما یا زعفران نیز به ان اضافه شود، ما این محصول را از مرکز معتبر خریده و به سبد شما اضافه می کنیم. خیال شما راحت. هنگام ارسال محصولات برای فرد مورد نظر، عکس بسته برای شما در واتساپ یا تلگرام ارسال می شود تا در جریان آنچه سفارش داده اید و انچه ارسال شده است باشید.

هر سوالی داشتید با من تماس بگیرید: 09120245731 در واتساپ

اگر پیشنهادی یا انتقادی دارید در زیر همین نوشته مرقوم فرمائید:

نظرات
    ارسال نظر